Rok 2017 sa niesol v znamení športových úspechov, rozkvetu slovenskej kinematografie, významných výročí, ale aj historicky najnižšej nezamestnanosti.

Čo si o končiacom sa roku 2017 myslíte vy osobne? 

Najluxusnejšie hotely na svete majú päť hviezdičiek. Len niekoľko z nich ašpiruje na neoficiálnych sedem. Koľko hviezdičiek by ste udelili Slovensku za rok 2017? Rozhodnite v druhom ročníku úspešnej slovenskej ankety!
  
Čo môžete vyhrať?

Môžete získať víkendový pobyt v najlepšom „štvorhviezdičkovom“ hoteli Lomnica vo Vysokých Tatrách alebo darčekovú kolekciu „sedemhviezdičkovej“ slovenskej vodky Goral Master.

Ako na to?

Dotazník je rozdelený na sedem kategórií. V každej kategórii sme vybrali sedem nominácií. Na ich výbere sa podieľali odborníci z oblasti marketingu, médií a obchodu. Každú zo siedmich nominácií v danej kategórii môžete ohodnotiť hviezdičkami. Jedna hviezdička predstavuje najnižšie a päť hviezdičiek najlepšie hodnotenie. Sedem hviezdičiek môžete udeliť za obzvlášť výnimočnú kvalitu.
Do žrebovania je zaradený každý, kto vyplní emailovú adresu na konci dotazníka. Viac informácii k nomináciám nájdete na www.77dovodov.sk

T